Yabancı PDF E-Kitap indir

Epsilon Yayınevi

0/5 Oy yok
İndirilme
5340
Sayfa Sayısı
752
Yayınevi
Epsilon Yayınevi
Türü
Tarihi Romanlar

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Diana Gabaldon – Yabancı PDF indir, e-kitap sitemizde Diana Gabaldon – Yabancı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Diana Gabaldon  tarafından kaleme alınan Yabancı kitabı 752 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Yabancı kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Yabancı kitap özeti, Yabancı google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Yabancı pdf oku, Yabancı yandex, Diana Gabaldon e-kitap indir pdf, Yabancı PDF Drive, Yabancı Epub, Yabancı kitap indir, Yabancı ücretsiz oku, Yabancı özeti, Yabancı pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Diana Gabaldon – Yabancı
Kısa Özet

Eşsiz bir hikaye anlatımı… Unutulmaz karakterler… Zengin tarihi detaylar…İşte bunlar Diana Gabaldon’ın romanlarına damgasını vuran en büyük özellikler. Yayınlanır yayınlanmaz New York Times gazetesinin en çok satan kitaplar listesine hızlı bir giriş yapan Yabancı serisi, eleştirmenlerin büyük övgüsünü kazandı ve milyonlarca okuyucuyu etkisi altına aldı. Serinin başlangıç kitabı olan ve heyecanlı bir macera ile bir aşk hikâyesini başarıyla harmanlayan bu büyüleyici ve tutku dolu romanda olağanüstü iki karakterle tanışıyoruz; Claire Randall ve Jamie Fraser. Sene 1945. Eski bir savaş hemşiresi olan Claire Randall, savaştan dönmüştür ve tekrar bir araya geldiği eşiyle ikinci bir balayına çıkar. Salisbury Düzlüğü’nde bulunan tarihi taş çemberini ziyaret ederler. Bu taşlardan birine dokunan Claire birden kendini, savaş yüzünden yıkılmış ve gruplaşmış sınır baskınlarına maruz kalan İskoçya’da bir yabancı olarak bulur. Sene 1743’tür.Anlayamadığı güçler tarafından zaman içinde geçmişe savrulan Claire, hayatı için tehdit oluşturabilecek mülk sahipleri ve casusların arasına düşmüştür. Cesur bir İskoç savaşçısı olan Jamie Fraser, Claire’e öyle sınırsız bir aşk sunar ki, genç kadın sadakat ve tutku gibi iki zıt duygunun arasında sıkışıp kalır. Farklı zamanlarda yaşayan ve hiç ortak özellikleri olmayan bu iki adam arasında bir seçim yapması gerekmektedir.
Diana Gabaldon – Yabancı PDF E-Kitap Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Diana Gabaldon – Yabancı Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Diana Gabaldon – Yabancı ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Diana Gabaldon – Yabancı Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Diana Gabaldon – Yabancı kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!


=> Ufkunuzu Açacak Romanlar

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!