Ozan Beedle’ın Hikayeleri PDF E-Kitap indir

Yapı Kredi Yayınları

0/5 Oy yok
İndirilme
8614
Sayfa Sayısı
144
Yayınevi
Yapı Kredi Yayınları
Türü
Fantastik Romanlar

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

J. K. Rowling – Ozan Beedle’ın Hikayeleri PDF indir, e-kitap sitemizde J. K. Rowling – Ozan Beedle’ın Hikayeleri kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. J. K. Rowling  tarafından kaleme alınan Ozan Beedle’ın Hikayeleri kitabı 144 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Ozan Beedle’ın Hikayeleri kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Ozan Beedle’ın Hikayeleri kitap özeti, Ozan Beedle’ın Hikayeleri google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Ozan Beedle’ın Hikayeleri pdf oku, Ozan Beedle’ın Hikayeleri yandex, J. K. Rowling e-kitap indir pdf, Ozan Beedle’ın Hikayeleri PDF Drive, Ozan Beedle’ın Hikayeleri Epub, Ozan Beedle’ın Hikayeleri kitap indir, Ozan Beedle’ın Hikayeleri ücretsiz oku, Ozan Beedle’ın Hikayeleri özeti, Ozan Beedle’ın Hikayeleri pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

J. K. Rowling – Ozan Beedle’ın Hikayeleri
Kısa Özet

Sihir ve kurnazlıkla dolu büyüleyici beş masaldan oluşan Ozan Beedle’ın Hikâyeleri yüzyıllardır büyücü evlerinde uyumadan önce sevilerek okunuyor.15. yüzyılda parşömene ilk kez aktarıldığından beri cadılar ve büyücüler tarafından ilgi görmeye devam eden muzırlık ve sihirle dolu bu hikâyeler her yaştan Harry Potter hayranları ve Muggle`lar için de mükemmel. Profesör Albus Dumbledore`un muzip ve zekice yorumlarının eşlik ettiği (Hogwarts Müdiresi Profesör McGonagall’ın izniyle) beş büyüleyici masaldan oluşan bu kitaba Tomislav Tomic’in çizimleri eşlik ediyor.Ozan Beedle’a Övgüler*Muggle’ların Hans Christian Andersen’i varsa, büyücüler dünyasının da bir ahlakçı, büyücü ve müthiş hoşgörülü olan Beedle’ı vardır.*- Sunday Times*Yazarın her zamanki kendinden emin aklı ve kurnazlığıyla yazdığı bu beş büyüleyici masal hem çocuklar hem anne babalar için derslerle dolu.*- Sunday Express*Harry Potter meraklılarının iyi anlayacağı, dipnotlarla tamamlanmış, cezbedici ve karmaşık bir şaka.*- Observer*Hikâyeler özgün, çeşitli, muzip ve akıllıca… tam bir öykü şöleni.* – Books for Keeps
J. K. Rowling – Ozan Beedle’ın Hikayeleri PDF E-Kitap Kitap indir

—————————————————————————————————————–

J. K. Rowling – Ozan Beedle’ın Hikayeleri Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. J. K. Rowling – Ozan Beedle’ın Hikayeleri ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

J. K. Rowling – Ozan Beedle’ın Hikayeleri Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde J. K. Rowling – Ozan Beedle’ın Hikayeleri kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!


=> Ufkunuzu Açacak Romanlar

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!