Harry Potter ve Ateş Kadehi 4 Resimli Özel Baskı PDF E-Kitap indir

Yapı Kredi Yayınları Kültür

0/5 Oy yok
İndirilme
4484
Sayfa Sayısı
464
Yayınevi
Yapı Kredi Yayınları Kültür
Türü
Fantastik Romanlar

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

J. K. Rowling – Harry Potter ve Ateş Kadehi 4 Resimli Özel Baskı PDF indir, e-kitap sitemizde J. K. Rowling – Harry Potter ve Ateş Kadehi 4 Resimli Özel Baskı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. J. K. Rowling  tarafından kaleme alınan Harry Potter ve Ateş Kadehi 4 Resimli Özel Baskı kitabı 464 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Harry Potter ve Ateş Kadehi 4 Resimli Özel Baskı kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Harry Potter ve Ateş Kadehi 4 Resimli Özel Baskı kitap özeti, Harry Potter ve Ateş Kadehi 4 Resimli Özel Baskı google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Harry Potter ve Ateş Kadehi 4 Resimli Özel Baskı pdf oku, Harry Potter ve Ateş Kadehi 4 Resimli Özel Baskı yandex, J. K. Rowling e-kitap indir pdf, Harry Potter ve Ateş Kadehi 4 Resimli Özel Baskı PDF Drive, Harry Potter ve Ateş Kadehi 4 Resimli Özel Baskı Epub, Harry Potter ve Ateş Kadehi 4 Resimli Özel Baskı kitap indir, Harry Potter ve Ateş Kadehi 4 Resimli Özel Baskı ücretsiz oku, Harry Potter ve Ateş Kadehi 4 Resimli Özel Baskı özeti, Harry Potter ve Ateş Kadehi 4 Resimli Özel Baskı pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

J. K. Rowling – Harry Potter ve Ateş Kadehi 4 Resimli Özel Baskı
Kısa Özet

Jim Kay’in Harry Potter dünyasına getirdiği yorumu görmekten çok memnunum ve yeteneğini ödünç vermeye devam ettiği için onur ve minnet duyuyorum.* – J.K. ROWLINGOkul yılı boyunca üç görev yerine getirilecek ve bunlar şampiyonların farklı farklı niteliklerini sınayacak… sihirli güçlerini – cesaretlerini – sonuca varma yetilerini – ve, elbette, tehlikeyle başa çıkma yeteneklerini.Quidditch Dünya Kupası’nda Kara Leke’nin gökyüzünde belirdiği andan itibaren tehlike Harry Potter’ın peşini bırakmaz. Harry efsanevi Üçbüyücü Turnuvası’nda Hogwarts’ı temsil etmek üzere seçilir; en maharetli büyücüleri bile zorlayacak sihir ve cesaret testleriyle sınanır – ilk görev onu acımasız Macar Boynuzkuyruk’la karşı karşıya getirir.Oysaki yarışma Harry için çok daha uğursuz bir güç sınavının başlangıcıdır. Tom Riddle’ın atalarının yattığı mezarın bulunduğu Küçük Hangleton’ın sisleri arasında en Karanlık büyü hazırlanmaktadır…Eşsiz sanatsal maharetiyle Kate Greenaway Madalyası’nı kazanan Jim Kay, Beauxbatons, Durmstrang ve Hogwarts’ın Üçbüyücü Turnuvası’nı kazanmak için mücade ettiği J.K. Rowling’in çok sevilen serisinin dördüncü kitabının bu müthiş resimli özel baskısında en sevilen karakterlerin – Deligöz, Viktor Krum, Rita Skeeter daha pek çoklarının – nefes kesen sahnelerini canlandırıyor.
J. K. Rowling – Harry Potter ve Ateş Kadehi 4 Resimli Özel Baskı PDF E-Kitap Kitap indir

—————————————————————————————————————–

J. K. Rowling – Harry Potter ve Ateş Kadehi 4 Resimli Özel Baskı Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. J. K. Rowling – Harry Potter ve Ateş Kadehi 4 Resimli Özel Baskı ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

J. K. Rowling – Harry Potter ve Ateş Kadehi 4 Resimli Özel Baskı Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde J. K. Rowling – Harry Potter ve Ateş Kadehi 4 Resimli Özel Baskı kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!


=> Ufkunuzu Açacak Romanlar

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!