Persepolis PDF E-Kitap indir

Panama Yayıncılık

0/5 Oy yok
İndirilme
2519
Sayfa Sayısı
352
Yayınevi
Panama Yayıncılık
Türü
Çizgi Roman Kitapları

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Marjane Satrapi – Persepolis PDF indir, e-kitap sitemizde Marjane Satrapi – Persepolis kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Marjane Satrapi  tarafından kaleme alınan Persepolis kitabı 352 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Persepolis kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Persepolis kitap özeti, Persepolis google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Persepolis pdf oku, Persepolis yandex, Marjane Satrapi e-kitap indir pdf, Persepolis PDF Drive, Persepolis Epub, Persepolis kitap indir, Persepolis ücretsiz oku, Persepolis özeti, Persepolis pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Marjane Satrapi – Persepolis
Kısa Özet

İran’daki devrimin ülkeye ve insanlarına yaşattıkları, küçük bir kızın yetişkinliğe giden yolda deneyimledikleriyle iç içe geçiyor. Persepolis, Marjane Satrapi’nin kaleminden hem bir dönemi anlatan hem de zamanın çok ötesine giden bir çizgi roman.Şah rejiminin düşürülmesi, İslam Devrimi’nin zaferi ve İran-Irak savaşının yıkıcı etkileri altında yaşama tutunmaya çalışan bir halk resmediliyor Persepolis’te. Siyasi baskının, radikal dinciliğin ve savaşın nelere mal olabileceği, sevincin ve gözyaşının birbirine karıştığı hikâyelerle anlatılıyor.Dünya çapında yankı uyandıran, animasyon filme uyarlanan ve pek çok ödüle layık görülen Persepolis, karanlığa karşı birlik olmanın önemini anlamamızı sağlıyor. Ve hayatın her şeye rağmen devam ettiğini…Angouleme Uluslararası Çizgi Roman Festivali / En İyi HikayeHarvey Kurtzman Ödülleri / En İyi Yabancı Çizgi RomanTime Dergisi / Yılın En İyi Çizgi RomanlarıNew York Times / Dikkate Değer KitaplarSan Francisco Chronicle / Yılın En İyi KitaplarıLos Angeles Times / Yılın En İyi Kitapları
Marjane Satrapi – Persepolis PDF E-Kitap Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Marjane Satrapi – Persepolis Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Marjane Satrapi – Persepolis ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Marjane Satrapi – Persepolis Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Marjane Satrapi – Persepolis kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!


=> Ufkunuzu Açacak Romanlar

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!