Görünmez Adam PDF E-Kitap indir

İthaki Yayınları

0/5 Oy yok
İndirilme
3604
Sayfa Sayısı
232
Yayınevi
İthaki Yayınları
Türü
Bilim Kurgu Romanları

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

H. G. Wells – Görünmez Adam PDF indir, e-kitap sitemizde H. G. Wells – Görünmez Adam kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. H. G. Wells  tarafından kaleme alınan Görünmez Adam kitabı 232 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Görünmez Adam kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Görünmez Adam kitap özeti, Görünmez Adam google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Görünmez Adam pdf oku, Görünmez Adam yandex, H. G. Wells e-kitap indir pdf, Görünmez Adam PDF Drive, Görünmez Adam Epub, Görünmez Adam kitap indir, Görünmez Adam ücretsiz oku, Görünmez Adam özeti, Görünmez Adam pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

H. G. Wells – Görünmez Adam
Kısa Özet

Görünmez Adam, yayımlanışının 110. yılında, İthaki Yayınları’nın Bilimkurgu Klasikleri’ne katılıyor!*H. G. Wells,  çocukken okumayı en sevdiğim yazardı.*- Vladimir Nabokov*Wells’in kurguları okuduğum ilk kitaplardı; belki de okuduğum son kitaplar da onlar olacak.*- Jorge Luis Borges”Şüphesiz görünmezlik, istediklerimi elde etmemi sağlıyordu ama onların tadını çıkarmamı da imkansız kılıyordu.”H. G. Wells, bilimkurgunun atası, türe adını altın harflerle yazdırmış en büyük yazarlardan. Yazdığı bilim fantazileri nesiller boyu yazarları etkilemiş, onlara yol göstermiş; ilk basıldıkları dönemden itibaren etkilerini yitirmeden okurların gönlünde taht kurmaya devam etmiştir. Görünmez Adam da Wells’in eserleri içinde en akılda kalıcı olanlardan biri.Tuhaf görünüşlü yabancı, bir tipi sırasında Iping Köyü’ne gelir. Garip hareketleri, giyinişi, suratının tamamının bandajlar içinde olması ve gözlüklerini bir an olsun gözünden çıkarmaması köy sakinleri tarafından kimi zaman şüpheyle, kimi zaman düşmanca karşılanır. Kısa süre içerisinde hakkındaki dedikodular giderek yoldan çıkan bir dizi olaya neden olacaktır.
H. G. Wells – Görünmez Adam PDF E-Kitap Kitap indir

—————————————————————————————————————–

H. G. Wells – Görünmez Adam Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. H. G. Wells – Görünmez Adam ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

H. G. Wells – Görünmez Adam Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde H. G. Wells – Görünmez Adam kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!


=> Ufkunuzu Açacak Romanlar

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!