S.e.c.r.e.t Ücretsiz PDF ve Epub Kitap Oku indir

Epsilon Yayınevi

0/5 Oy yok
İndirilme
4011
Sayfa Sayısı
277
Yayınevi
Epsilon Yayınevi
Türü
Aşk Kitapları

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

L. Marie Adeline – S.e.c.r.e.t PDF indir, e-kitap sitemizde L. Marie Adeline – S.e.c.r.e.t kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. L. Marie Adeline  tarafından kaleme alınan S.e.c.r.e.t kitabı 277 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. S.e.c.r.e.t kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. S.e.c.r.e.t kitap özeti, S.e.c.r.e.t google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, S.e.c.r.e.t pdf oku, S.e.c.r.e.t yandex, L. Marie Adeline e-kitap indir pdf, S.e.c.r.e.t PDF Drive, S.e.c.r.e.t Epub, S.e.c.r.e.t kitap indir, S.e.c.r.e.t ücretsiz oku, S.e.c.r.e.t özeti, S.e.c.r.e.t pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

L. Marie Adeline – S.e.c.r.e.t
Kısa Özet

Kocasının ölümünden beri Cassie Robichaud’nun hayatı pişmanlık ve yalnızlıkla doludur. New Orleans’taki köhne Kafe Rose’da garsonluk yapan Cassie, her gece evinin yolunu tutup tek odalı dairesinin ıssızlığına sığınmaktadır. Ancak gizemli bir kadının kafede bıraktığı küçük defteri bulunca Cassie’nin dünyası sonsuza kadar değişir. Defterde okuduğu şaşırtıcı derecede açık itiraflar Cassie’yi sarsıp aklını başından alır ve en sonunda onu, kadınların en çılgın, en mahrem cinsel fantezilerini yaşamalarına yardımcı olmaya adanmış gizli bir dernek olan S.e.c.r.e.t’la tanıştırır. Cassie kısa süre sonra kendini, muhteşem erkeklerle paylaştığı on esrik fanteziden oluşan heyecan verici bir yolculuğun içinde bulur. Çekingenliklerinden yavaş yavaş kurtulmaya başlarken, onu dönüştüren, ona tutkuyla yaşama cesareti veren yeni bir özgüven keşfeder kendinde. Eşit derecede kışkırtıcı, özgürleştirici ve duygusal açıdan güçlü olan S.e.c.r.e.t, fantezinin gerçek olduğu esrarlı bir dünyadır.İstediğin her şey… İstemediğin hiçbir şey…
L. Marie Adeline – S.e.c.r.e.t PDF Kitap indir

—————————————————————————————————————–

L. Marie Adeline – S.e.c.r.e.t Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. L. Marie Adeline – S.e.c.r.e.t ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

L. Marie Adeline – S.e.c.r.e.t Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde L. Marie Adeline – S.e.c.r.e.t kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!