10 Sürpriz Randevu Ücretsiz PDF ve Epub Kitap Oku indir

Yabancı Yayınları

0/5 Oy yok
İndirilme
5032
Sayfa Sayısı
272
Yayınevi
Yabancı Yayınları
Türü
Aşk Kitapları

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Ashley Elston – 10 Sürpriz Randevu PDF indir, e-kitap sitemizde Ashley Elston – 10 Sürpriz Randevu kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ashley Elston  tarafından kaleme alınan 10 Sürpriz Randevu kitabı 272 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. 10 Sürpriz Randevu kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. 10 Sürpriz Randevu kitap özeti, 10 Sürpriz Randevu google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, 10 Sürpriz Randevu pdf oku, 10 Sürpriz Randevu yandex, Ashley Elston e-kitap indir pdf, 10 Sürpriz Randevu PDF Drive, 10 Sürpriz Randevu Epub, 10 Sürpriz Randevu kitap indir, 10 Sürpriz Randevu ücretsiz oku, 10 Sürpriz Randevu özeti, 10 Sürpriz Randevu pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ashley Elston – 10 Sürpriz Randevu
Kısa Özet

Bırak ailen her şeyi daha da tuhaflaştırsınSophie’nin yeni yıldan tek dileği erkek arkadaşıyla biraz yalnız kalıp özgürlüğün tadını çıkarabilmekti ama ona sürpriz yapmak için gittiği partide ortaya çıktığı üzere özgürlük peşinde olan yalnız kendisi değildi.Dünyası başına yıkılan Sophie, Noel tatili için Nonna’nın evinde toplanan geniş ailesinin yanında biraz olsun avunmayı umuyordu. Torununun kendine acımasına seyirci kalmak istemeyen Nonna hemen zekice bir plan kurdu: Her birini farklı bir aile üyesinin seçeceği on randevu.Bazıları felaketle sonuçlanabilecek bu randevuları atlatabilmek için Sophie’nin, kuzenleri Olivia’yla Charlie’nin ve tabii yan komşuları Wes’in yardımlarına ihtiyacı vardı. Efsane Dörtlü güçlerini yeniden birleştirmişken, ikinci şans peşine düşen eski sevgililer ya da imkânsız aşklar onları yıkamazdı… değil mi?*Baştan sona büyük harflerle diyorum ki kesinlikle çok keyifli.* —NPR*Aşkı bulmak, kendini ve aileni tanımak üzerine çok eğlenceli bir hikâye.* —Kirkus*Aile üyelerinin karakterleri, Sophie için seçtikleri randevularla oldukça zeki bir şekilde yansıtılıyor.* —Publishers Weekly*Noel teması kitabı daha da göz kamaştırıcı kılıyor.* —Booklist
Ashley Elston – 10 Sürpriz Randevu PDF Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Ashley Elston – 10 Sürpriz Randevu Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Ashley Elston – 10 Sürpriz Randevu ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Ashley Elston – 10 Sürpriz Randevu Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Ashley Elston – 10 Sürpriz Randevu kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!