Dadı Günlükleri PDF E-Kitap indir

İnkılap Kitabevi

0/5 Oy yok
İndirilme
3768
Sayfa Sayısı
399
Yayınevi
İnkılap Kitabevi
Türü
Anı Mektup ve Günlük Kitapları

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Emma McLaughlin – Dadı Günlükleri PDF indir, e-kitap sitemizde Emma McLaughlin – Dadı Günlükleri kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Emma McLaughlin  tarafından kaleme alınan Dadı Günlükleri kitabı 399 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Dadı Günlükleri kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Dadı Günlükleri kitap özeti, Dadı Günlükleri google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Dadı Günlükleri pdf oku, Dadı Günlükleri yandex, Emma McLaughlin e-kitap indir pdf, Dadı Günlükleri PDF Drive, Dadı Günlükleri Epub, Dadı Günlükleri kitap indir, Dadı Günlükleri ücretsiz oku, Dadı Günlükleri özeti, Dadı Günlükleri pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Emma McLaughlin – Dadı Günlükleri
Kısa Özet

New York Üniversitesi’nden mezun olmaya ve stüdyo tipi küçük dairesinin masraflarını karşılamaya çalışan Nanny, zengin X ailesinin tek oğullarına dalılık yapmaya başlar. Kısa süre içinde, çalışmayani yemek pişirmeyen, temizlik yapmayan, kendi çocuğunu büyütmeyen ve Park Avenue’de yaşayan bir eşin sorunsuz bir gün geçirmesi için gerekli olan tüm hokkabazlıkları öğrenir. X’lerin evlilikleri parçalanmaya başladığında Nanny kendini nezaket sınırlarının çok uzağında bulur. X ailesi ile yaptığı çalışma kontratı, onların dört yaşındaki oğullarının akıl sağlığını, Nanny2nin kendi bütünlüğünü ve en önemlisi olayların komik taraflarını görme yeteniğini korumasını neredeyse imkansız hale getirir. Dokuz gerigin ay boyunca Bayan X ne Nanny, terbiyelerini ve güçlerini tartarlar; modern zaman köleliğini sınırlarını test ederler.
Emma McLaughlin – Dadı Günlükleri PDF E-Kitap Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Emma McLaughlin – Dadı Günlükleri Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Emma McLaughlin – Dadı Günlükleri ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Emma McLaughlin – Dadı Günlükleri Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Emma McLaughlin – Dadı Günlükleri kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!


=> Ufkunuzu Açacak Romanlar

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!