Taht Oyunları PDF E-Kitap indir

Epsilon Yayınevi

0/5 Oy yok
İndirilme
3817
Sayfa Sayısı
847
Yayınevi
Epsilon Yayınevi
Türü
Amerikan Edebiyatı

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

George R. R. Martin – Taht Oyunları PDF indir, e-kitap sitemizde George R. R. Martin – Taht Oyunları kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. George R. R. Martin  tarafından kaleme alınan Taht Oyunları kitabı 847 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Taht Oyunları kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Taht Oyunları kitap özeti, Taht Oyunları google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Taht Oyunları pdf oku, Taht Oyunları yandex, George R. R. Martin e-kitap indir pdf, Taht Oyunları PDF Drive, Taht Oyunları Epub, Taht Oyunları kitap indir, Taht Oyunları ücretsiz oku, Taht Oyunları özeti, Taht Oyunları pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

George R. R. Martin – Taht Oyunları
Kısa Özet

Buz ve Ateşin Şarkısı 1Yazların on yıllar, kışların bir insan ömrü sürebildiği diyarda, dehşetli ve soğuk zamanlar yaklaşmaktadır. Kışyarı’nın kuzeyindeki buzul topraklarda, Yedi Krallık’ı koruyan Sur’un ötesinde tehditkâr doğaüstü güçler toplanmaktadır. Savaşın tam ortasında, doğdukları topraklar kadar sert, boyun eğmez Starklar vardır. Acımasız soğuğun hüküm sürdüğü kuzeyden, uzak güneydeki sıcak zevk yurduna uzanan, leydiler, lordlar, savaşçılar, büyücüler ve katillerle dolu öykü, korkunç kehanetlerin işaret ettiği bir devirde başlamaktadır. Komplo, trajedi, ihanet, zafer ve dehşet dolu olayların ortasında Starklar’ın, dostlarının ve düşmanlarının kaderi bıçak sırtındadır. Hedef, en ölümcül savaş olan taht oyununda muzaffer olmaktır.George R. R. Martin türünün sınırlarını zorladığı Taht Oyunları ile bir şaheser ortaya koyuyor. Dünyanın dört bir yanındaki fantastik edebiyat okurlarını kesinlikle memnun edecek epik serinin ilk cildi gizem, entrika, aşk ve macera dolu sayfalarıyla büyülüyor. Kendisinden her zaman en iyi işleri beklediğim George R. R. Martin beni asla şaşırtmıyor.- Robert JordanMuhteşem bir öykü, muhteşem bir tarihi fantastik yapıt! Göz kamaştırıcı.- Anne McCaffreyMuhtemelen gelmiş geçmiş en iyi epik fantastik eser.- Marion Zimmer BradleDöneminin başat fantastik kitabı Okumamak mümkün değil.- The Denver PostGeorge R. R. Martin en iyi bilim kurgu yazarlarımızdan. Taht Oyunları da onun en iyi kitaplarından biri.- Raymond E. FeistHem romantik hem gerçekçi.- Chicago Sun-Times
George R. R. Martin – Taht Oyunları PDF E-Kitap Kitap indir

—————————————————————————————————————–

George R. R. Martin – Taht Oyunları Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. George R. R. Martin – Taht Oyunları ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

George R. R. Martin – Taht Oyunları Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde George R. R. Martin – Taht Oyunları kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!


=> Ufkunuzu Açacak Romanlar

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!